Wielkość czcionki A- A+ Kontrast A
Archiwum cenoma.pl


Grafika aplikacji

Najnowsze informacje, ogłoszenia i aktualności

Wyróżnione

Nadwiślańska Grupa Działania podpisała umowę na blisko 9 mln złotych!

11 stycznia w Muzeum Lotnictwa Polskiego w Krakowie, przedstawiciele Nadwiślańskiej Grupy Działania ,,E.O.CENOMA” wzięli udział w uroczystej Gali, na której Zarząd Stowarzyszenia podpisał umowę ramową na realizację Lokalnej Strategii Rozwoju na kwotę2 027 500,00 euro. Przed nami kolejne wyzwania, kolejne ciekawe projekty i wiele nowych możliwości dla mieszkańców gmin: Koszyce, Szczurowa, Kazimierza Wielka, Rzezawai Drwinia! […]

„Nadwiślańskie Questy” w realizacji!

Szanowni Państwo, miło nam poinformować, iż prace związane z operacją własną pt. „Nadwiślańskie Questy” Inicjatywa wspierająca rekreację – wydanie materiałów promocyjnych, aktywna promocja i działania inauguracyjne” ruszyły pełną parą! W ostatnich dniach pracownicy Stowarzyszenia wraz z Wiceprezesem Fundacji „Mapa Pasji” Panem Krzysztofem Florysem spotkali się z przedstawicielami Gmin w celu omówienia oraz ustalenia tras gier […]

Przedłużamy termin zgłoszeń na kurs kulinarny!

Szanowni Państwo, informujemy, iż przedłużamy termin zgłoszeń na kurs kulinarny do dnia 21 lutego 2024 r. (tj. środa). Formularz zgłoszenia wraz z zaświadczeniem z właściwej ewidencji ludności o miejscu zameldowania, można składać w godzinach 8:00-15:00 w siedzibie biura Nadwiślańskiej Grupy Działania „E.O.CENOMA”. Więcej informacji tutaj!

INFORMACJA!

Szanowni Państwo, informujemy, iż w dniu 13.02.2024 r. kontakt z biurem Nadwiślańskiej Grupy Działania „E.O.CENOMA” może być utrudniony z uwagi na szkolenie. Za utrudnienia przepraszamy!

Rozpoczynamy zapisy na kurs kulinarny!

Nadwiślańska Grupa Działania „E.O.CENOMA” informuje, iż w ramach operacji własnej pt. „Rozwój przedsiębiorczości na obszarze LGD poprzez organizacje szkoleń zawodowych” organizuje kurs kulinarny. Przedstawiamy Państwu najważniejsze informacje!

Przedłużamy nabór na kurs kosztorysowania robót budowlanych do 23.01.2024 r.

Szanowni Państwo, w związku z brakiem wystarczającej liczby uczestników na kurs kosztorysowania robót budowlanych (1 wolne miejsce) w ramach realizacji operacji własnej pt. „Rozwój przedsiębiorczości na obszarze LGD poprzez organizacje szkoleń zawodowych” przedłużamy termin składania zgłoszeń do 23.01.2024 r. Dokumentacje można składać w godz. 8:00-15:00 w siedzibie biura LGD.

Trwają zapisy na Kurs Kroju i Szycia II Stopnia

Szanowni Państwo, informujemy, iż w ramach operacji własnej pt. „Rozwój przedsiębiorczości na obszarze LGD poprzez organizacje szkoleń zawodowych” organizujemy kurs kroju i szycia II stopnia Przedstawiamy Państwu najważniejsze informacje!

PODPISANO UMOWY NA REALIZACJE 3 OPERACJI WŁASNYCH!

Szanowni Państwo! Miło nam poinformować,  że w dniu 11.01.2023 r. zarząd Stowarzyszenia podpisał umowy z UMWM w Krakowie na realizacje, aż 3 operacji własnych na kwotę ponad 270 000,00 zł! W ramach zadań zostały zaplanowane dla Państwa kursy zawodowe, które przyczynią się do rozwoju nowych umiejętności oraz realizacji pasji wśród mieszkańców, są to kursy: spawacza (który […]

RUSZYŁ NABÓR NA KURS CUKIERNICTWA!

Informujemy, iż w ramach operacji własnej pt. „Rozwój przedsiębiorczości na obszarze LGD poprzez organizacje szkoleń zawodowych” organizujemy kurs cukiernictwa Przedstawiamy Państwu najważniejsze informacje!


Partnerzy


Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.” Materiał opracowany przez Nadwiślańską Grupę Działania ,,E.O.CENOMA". Instytucja Zarządzająca PROW 2014-2020 - Mister Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Operacja mająca na celu sprawne wdrażanie LSR w tym realizację Planu Komunikacji, współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER". Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. Przewidywane wyniki operacji: Wdrożona LSR zrealizowany Plan Komunikacji