Mniejsze czcionki
Standardowe czcionki
Większe czcionki
Europejski Fundusz Rolny Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi LEADER Program Rozwoju Obszarów Wiejskich 2014-2020
Gmina Bochnia
Gmina Drwinia
Gmina Rzezawa
Gmina i Miasto
Nowe Brzesko
Miasto i Gmina
Kazimierza Wielka
Gmina Szczurowa
Gmina Koszyce

Aktualności

2019-01-15
Zgodnie z § 21 Statutu Nadwiślańska Grupa Działania ,,E.O.CENOMA” zwołuje, POSIEDZENIE ZARZĄDU [...] Czytaj dalej»
2019-01-11
W dniach 12 i 18 grudnia 2018 roku zostały przeprowadzone warsztaty pieczenia oraz dekorowania pierników. Zostały one skierowane do dzieci i młodzieży i miały na celu kultywowanie tradycji wspólnego pieczenia pierników przed okresem Świąt Bożego Narodzenia. W ramach projektu uczestnicy mogli oddać się pieczeniu oraz dekorowaniu korzennych ciasteczek, które stanowiły wspaniałą ozdobę świątecznego stołu oraz choinki. Działanie zostało zrealizowane w ramach zadania grantowego pt. "W kręgu tradycji, kultury i środowiska przyrodniczego naszego regionu", zorganizowane przez Stowarzyszenie na rzecz promocji i rozwoju wsi Niedzieliska. [...] Czytaj dalej»


Aktualności

2019-01-15

Posiedzenie Zarządu

Zgodnie z § 21 Statutu Nadwiślańska Grupa Działania ,,E.O.CENOMA” zwołuje, POSIEDZENIE ZARZĄDU

Czytaj dalej
2019-01-11

Warsztaty pieczenia oraz dekorowania pierników

W dniach 12 i 18 grudnia 2018 roku zostały przeprowadzone warsztaty pieczenia oraz dekorowania pierników. Zostały one skierowane do dzieci i młodzieży i miały na celu kultywowanie tradycji wspólnego pieczenia pierników przed okresem Świąt Bożego Narodzenia. W ramach projektu uczestnicy mogli oddać się pieczeniu oraz dekorowaniu korzennych ciasteczek, które stanowiły wspaniałą ozdobę świątecznego stołu oraz choinki. Działanie zostało zrealizowane w ramach zadania grantowego pt. "W kręgu tradycji, kultury i środowiska przyrodniczego naszego regionu", zorganizowane przez Stowarzyszenie na rzecz promocji i rozwoju wsi Niedzieliska.

Czytaj dalej
2019-01-11

Kolejna umowa podpisana z Grantobiorcą!

W dniu 11.01.2019 roku w siedzibie Nadwiślańskiej Grupy Działania ,,E.O.CENOMA" nastąpiło podpisanie umowy z grantobiorcą tj. z Gminą Rzezawa, reprezentowaną przez Pana Wójta Mariusza Paleja oraz Panią Skarbnik Marię Janus. Umowa dotyczy realizacji zadania w zakresie promowania obszaru objętego LSR, poprzez wykonanie filmu promującego gminę Rzezawa, fotoksiążki oraz fotokalendarzy. Podczas podpisania umowy obecni byli Wiceprezes Zarządu Pan Grzegorz Zarych, Dyrektor Biura Justyna Bylica oraz Asystent Dyrektora Biura Paulina Lis-Łoboda. Życzymy Powodzenia i szybkiej realizacji projektu!

Czytaj dalej
2019-01-10

I KAMIEŃ ZREALIZOWANY!

PONAD 2,5 MLN. ŚRODKÓW ROZDYSPONOWANYCH NA OBSZARZE SIEDMIU GMIN NADWIŚLAŃSKIEJ GRUPY DZIAŁANIA ,,E.O.CENOMA”.

Czytaj dalej
2019-01-08

Kiermasz Ekonomii Społecznej

W dniu 1 grudnia 2018 r. odbył się Kiermasz Ekonomii Społecznej w Kielcach, podczas którego 14 wystawców zaprezentowało swoje rękodzieła. Swój udział w ww. przedsięwzięciu miała również Nadwiślańska Grupa Działania "E.O.CENOMA" reprezentowana przez Panią Agnieszkę Styczeń - pracownika Urzędu Miasta i Gminy Kazimierza Wielka.

Czytaj dalej
Odwiedzin: 16849