Mniejsze czcionki
Standardowe czcionki
Większe czcionki
Europejski Fundusz Rolny Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi LEADER Program Rozwoju Obszarów Wiejskich 2014-2020
Gmina Bochnia
Gmina Drwinia
Gmina Rzezawa
Gmina i Miasto
Nowe Brzesko
Miasto i Gmina
Kazimierza Wielka
Gmina Szczurowa
Gmina Koszyce

Aktualności

2018-07-10
30 czerwca 2018 roku, w Centrum Konferencyjnym Nowa Bochnia & SPA w Bochni, w tzw. ,,Kurnej chacie” odbył się Konkurs na Najsmakowitszy Rosół Polski podczas VIII Festiwalu Rosołu, zorganizowanego przez Lokalną Grupę Działania ,,Dolina Raby” w którym Nadwiślańska Grupa Działania miała przyjemność uczestniczyć. LGD reprezentowało Koło Gospodyń Wiejskich- Stowarzyszenie Złoty Kłos ze Strzelec Wielkich. Nadwiślańska Grupa Działania ,,E.O.CENOMA” rywalizowała w kategorii ,,LGD z Federacji LGD Małopolska i inne”. [...] Czytaj dalej»
2018-07-09
Uprzejmie informujemy, że Zarząd Nadwiślańskiej Grupy Działania „E.O.CENOMA” ogłasza otwarty i konkurencyjny nabór na wolne stanowisko pracy – pracownik biurowy, w wymiarze 1 etat. [...] Czytaj dalej»


2018-03-01

Spotkanie informacyjno-konsultacyjne

dh/upload/spotttinfkons.jpg
W dniu 19 lutego br. w godzinach 8:00 - 12:00 w siedzibie Nadwiślańskiej Grupy Działania „E.O.CENOMA” odbyło się spotkanie informacyjno-konsultacyjne w ramach realizacji Strategii Rozwoju Lokalnego kierowanego przez społeczność. Spotkanie było kierowane do mieszkańców, przedsiębiorców, organizacji pozarządowych i innych podmiotów działających na obszarze działania LGD. W wydarzeniu uczestniczyło 10 osób. Serdecznie dziękujemy za uczestnictwo!


Powrót
Odwiedzin: 27272