Mniejsze czcionki
Standardowe czcionki
Większe czcionki
Europejski Fundusz Rolny Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi LEADER Program Rozwoju Obszarów Wiejskich 2014-2020
Gmina Bochnia
Gmina Drwinia
Gmina Rzezawa
Gmina i Miasto
Nowe Brzesko
Miasto i Gmina
Kazimierza Wielka
Gmina Szczurowa
Gmina Koszyce

Aktualności

2018-03-12
Nadwiślańska Grupa Działania „E.O.CENOMA” serdecznie zaprasza na spotkania informacyjne dla potencjalnych beneficjentów, które zostaną przeprowadzone przez pracowników LGD w każdej gminie członkowskiej. Podczas spotkań zostaną indywidualnie omówione m.in. warunki i sposoby realizacji i rozliczania projektów oraz możliwości uczestnictwa w operacjach. Szkolenie jest skierowane do osób chcących uzyskać dofinansowanie na działania wymienione w Strategii Rozwoju Lokalnego Kierowanego przez Społeczność objętej Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 dla obszaru gmin: Rzezawa, Bochnia, Drwinia, Koszyce, Szczurowa, Nowe Brzesko i Kazimierza Wielka. [...] Czytaj dalej»
2018-03-09
W dniach 17-18.03.2018 w godzinach 10:00 – 18:00 na Rynku w Proszowicach odbędzie się Małopolski Kiermasz Wielkanocy w ramach promocji produktów tradycyjnych i regionalnych województwa małopolskiego - zadanie pn. „Promocja i dystrybucja produktów tradycyjnych i regionalnych”. [...] Czytaj dalej»


2018-03-01

Spotkanie informacyjno-konsultacyjne

dh/upload/spotttinfkons.jpg
W dniu 19 lutego br. w godzinach 8:00 - 12:00 w siedzibie Nadwiślańskiej Grupy Działania „E.O.CENOMA” odbyło się spotkanie informacyjno-konsultacyjne w ramach realizacji Strategii Rozwoju Lokalnego kierowanego przez społeczność. Spotkanie było kierowane do mieszkańców, przedsiębiorców, organizacji pozarządowych i innych podmiotów działających na obszarze działania LGD. W wydarzeniu uczestniczyło 10 osób. Serdecznie dziękujemy za uczestnictwo!


Powrót