Mniejsze czcionki
Standardowe czcionki
Większe czcionki
Europejski Fundusz Rolny Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi LEADER Program Rozwoju Obszarów Wiejskich 2014-2020
Gmina Bochnia
Gmina Drwinia
Gmina Rzezawa
Gmina i Miasto
Nowe Brzesko
Miasto i Gmina
Kazimierza Wielka
Gmina Szczurowa
Gmina Koszyce

Aktualności

2019-07-19
Międzynarodowe Centrum Kształcenia Politechniki Krakowskiej zaprasza do udziału w naborach na studia podyplomowe - CSR Management. W ramach Małopolskich Bonów Rozwojowych istnieje możliwość dofinansowania do 80%. Zajęcia zaczynają się 06.09.2019 r., kończą się 08.02.2020 r. [...] Czytaj dalej»
2019-07-15
Szanowni Państwo! W związku z awarią naszej strony internetowej i brakiem możliwości umieszczenia ogłoszenia o naborze w odpowiedniej zakładce, w rozwinięciu artykułu znajduje się ogłoszenie dotyczące naboru nr 3/2019 z zakresu budowy lub przebudowy ogólnodostępnej i niekomercyjnej infrastruktury turystycznej lub rekreacyjnej, lub kulturalnej wraz z dokumentami aplikacyjnymi. W najbliższym czasie dokumentacja również zostanie opublikowana w zakładce "ogłoszenia o naborach". [...] Czytaj dalej»


2018-11-05

PODPISANO UMOWY Z URZĘDEM MARSZAŁKOWSKIM NA REALIZACJĘ PROJEKTU GRANTOWEGO ORAZ PROJEKTÓW WŁASNYCH

dh/upload/ZDJUMOW.jpg
Dnia 30.10.2018 roku Zarząd Nadwiślańskiej Grupy Działania ,,E.O.CENOMA" podpisał z Urzędem Marszałkowskim umowy na realizację poniższych projektów:
  1. PROJEKTU GRANTOWEGO w zakresie promocji obszaru objętego LSR w tym produktów lub usług lokalnych.
  2. OPERACJI WŁASNEJ w zakresie promowania obszaru objętego LSR w tym produktów lub usług lokalnych jako realizację operacji własnej.
  3. OPERACJI WŁASNEJ w zakresie stowarzenia oferty inwestycyjnej.

Zachęcamy do śledzenia strony internetowej, gdzie będą umieszczone wszelkie informację z postępów realizacji tych ciekawych projektów!


Powrót
Odwiedzin: 54101