Mniejsze czcionki
Standardowe czcionki
Większe czcionki
Europejski Fundusz Rolny Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi LEADER Program Rozwoju Obszarów Wiejskich 2014-2020
Gmina Bochnia
Gmina Drwinia
Gmina Rzezawa
Gmina i Miasto
Nowe Brzesko
Miasto i Gmina
Kazimierza Wielka
Gmina Szczurowa
Gmina Koszyce

Aktualności

2019-04-16
Informujemy, iż w dniu 18 kwietnia br. biuro Nadwiślańskiej Grupy Działania "E.O.CENOMA" będzie pracować w godzinach 7:30-15:30. Informujemy również, iż w związku z urlopem wypoczynkowym pracowników, w dniu 19.04 br. biuro będzie nieczynne. Za utrudnienia przepraszamy! [...] Czytaj dalej»
2019-04-16
W dniu 13 kwietnia br. w Domu Ludowym w Dziewinie odbył się Konkurs na Najpiękniejszą Prezentację Stołu Wielkanocnego. Nadwiślańska Grupa Działania „E.O.CENOMA” miała w nim swój udział poprzez finansowanie nagród dla uczestników. W konkursie brały udział Koła Gospodyń Wiejskich działających na terenie Gminy Drwinia. [...] Czytaj dalej»


2019-04-11

Spotkania informacyjne dla potencjalnych beneficjentów

dh/upload/IMG-20190410-WA0011.jpg
W dniach 4 i 5 kwietnia 2019 r. odbyły się spotkania informacyjne dla potencjalnych beneficjentów. Spotkania przeprowadzone były we wszystkich siedmiu gminach członkowskich należących do obszaru Nadwiślańskiej Grupy Działania "E.O.CENOMA". Dzięki przeprowadzonym spotkaniom mieszkańcy mieli szansę dopytać o kwestie wsparcia finansowego w ramach PROW na lata 2014-2020. Podczas spotkań zainteresowani mieszkańcy uzyskali informację na temat planowanych naborów oraz warunkach i sposobach realizacji oraz rozliczania projektów.
Dzięki konsultacjom w terenie mieszkańcy mieli szansę dopytać o kwestje wsparcia finansowego w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. W trakcie spotkań konsultacyjnych zainteresowani  uzyskali informację na temat planowanych naborów oraz warunkach i sposobach realizacji oraz rozliczania projektów.
 
Za udział w spotkaniach serdecznie dziękujemy.konsultacjom w terenie mieszkańcy mieli szansę dopytać o kwestje wsparcia finansowego w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. W trakcie spotkań konsultacyjnych zainteresowani  uzyskali informację na temat planowanych naborów oraz warunkach i sposobach realizacji oraz rozliczania projektów.
 
Za udział w spotkaniach serdecznie dziękujemy.

Powrót
Odwiedzin: 361