Wielkość czcionki A- A+ Kontrast A
Archiwum cenoma.pl


VI Małopolski Kongres Srebrnej Gospodarki – czas na przestrzeń!

Marszałek Województwa Małopolskiego Witold Kozłowski serdecznie zaprasza na VI Małopolski Kongres Srebrnej Gospodarki, który odbędzie się w dn. 16 listopada 2023 r. w krakowskim Kinie Kijów. Tematem przewodnim tegorocznej edycji będzie przestrzeń bezpieczna dla seniorów. Wydarzenie uświetni wystąpienie gościa specjalnego oraz dedykowany osobom starszym pokaz stylizacji wraz z prelekcją „Piękni w każdym wieku”.

W tym roku tematem przewodnim Małopolskiego Kongresu Srebrnej Gospodarki jest przestrzeń – zarówno ta fizyczna związana z mieszkaniem i otoczeniem, jak i wirtualna. To zagadnienie jest niezwykle ważne dla seniorów, dlatego też do uczestnictwa w wydarzeniu zaproszeni są wszyscy zainteresowani. Dla każdego znajdzie się miejsce w przestronnej sali Kina Kijów.

Podczas Kongresu eksperci podzielą się z uczestnikami wiedzą o tym, jakie udogodnienia można wprowadzić w domu i mieszkaniu, które poprawią jakość codziennego życia nie tylko osób starszych, ale też ich opiekunów i młodszych członków rodzin. Ponadto zostanie poruszona kwestia barier, które powstrzymują osoby starsze przed aktywnym uczestnictwem w życiu publicznym – nie tylko ograniczenia architektoniczne, ale też np. mało atrakcyjne otoczenie.

Ważnym aspektem debaty będzie też bezpieczeństwo w przestrzeni wirtualnej. Komputery, smartfony, tablety i bezkresny Internet mogą budzić lęk, stąd rosnąca popularność kursów oswajających świat cyfrowy. Zaproszeni prelegenci i wystawcy wskażą, jak i gdzie szukać ofert takich szkoleń w dogodnej dla seniora lokalizacji. Eksperci poruszą tematy związane z Internetem w wymiarze życia codziennego – m.in. bankowości internetowej, zakupów online oraz zabezpieczenia się przed wyłudzeniami i atakami hackerskimi.

Jak mogę się zarejestrować na VI Małopolski Kongres Srebrnej Gospodarki?

To bardzo proste! Wystarczy wejść na stronę internetową: https://www.malopolska.pl/malopolski-kongres-srebrnej-gospodarki i wypełnić znajdujący się tam formularz. Wszystkie pola z gwiazdką są obowiązkowe.

Można zgłaszać się indywidualnie lub grupowo. W przypadku zgłoszenia grupowego prosimy wypełnić odpowiednie pole, wpisując liczbę osób zgłaszanych na Kongres.

Dlaczego warto być z nami 16 listopada?

Tegoroczna edycja Kongresu będzie równie ciekawa i obfitująca w wydarzenia towarzyszące, co edycje z lat ubiegłych. Jak zwykle, nie zabraknie gościa specjalnego, który uświetni nasze wydarzenie. Podczas Kongresu na licznych stoiskach wystawowych będą się prezentować instytucje i firmy oferujące usługi i produkty dedykowane osobom starszym. Będzie także okazja do rozmów indywidualnych, konsultacji i bezpłatnego wykonania badań.

Oprócz solidnej porcji wiedzy, seniorzy znajdą także trochę rozrywki i dobrej zabawy, a będzie to pokaz mody „Piękni w każdym wieku” poprzedzony wystąpieniem stylistki, która podpowie, jak pewność siebie wypływająca z poczucia wewnętrznego piękna przekłada się na piękno zewnętrzne i większą satysfakcję z życia.

Nie czekaj! Zarejestruj się już dziś!


Swiper demo
logo slidera
logo slidera
logo slidera
logo slidera
logo slidera
logo slidera
logo slidera

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.” Materiał opracowany przez Nadwiślańską Grupę Działania ,,E.O.CENOMA". Instytucja Zarządzająca PROW 2014-2020 - Mister Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Operacja mająca na celu sprawne wdrażanie LSR w tym realizację Planu Komunikacji, współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER". Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. Przewidywane wyniki operacji: Wdrożona LSR zrealizowany Plan Komunikacji

%d